Bovenste rooster gaat van start met ingang van 19 juli 2021

Maandag Lessen Tijden Locatie Dagen Openingstijden
PUMP 09.00 Vital Maandag Fitness
ANBO 10.00 Vital 08.00-22.00
AQUA-FIT 12.30 Zwembad
AQUA-FIT 13.15 Zwembad
KICKBOKS KIDS 17.00 Vital
AQUA-FIT 18.00 Zwembad
MEGAWALK 18.00 Vital
AQUA-FIT 18.45 Zwembad
MEGAWALK 19.00 Vital
AQUA-FIT 19.30 Zwembad
GO 19.45 Vital
BASIC-BOOTCAMP 20.00 Vital
Dinsdag AQUA-FIT 09.00 Zwembad Dinsdag Fitness
AQUA-FIT 09.45 Zwembad 08.00-22.00
ANBO 10.00 Vital
SPINNING 19.00 Vital
AQUA-YOGA 19.30 Zwembad
GO 19.45 Vital
Vital
Woensdag AQUA-FIT 08.30 Zwembad Woensdag Fitness
MEGAWALK 09.00 Vital 07.00-22.00
YOGA 09.00 Vital
Functionele train. 10.00 Vital
Functionele train. 12.00 Vital
Functionele train. 14.00 Vital
KIDS WORKOUT 16.30 Vital XXL
KIDS WORKOUT 17.00 Vital XXL
MEGAWALK 19.00 Vital
KICK-FUN 19.00 Vital
KICKBOKS 19.45 Vital
BOOTCAMP 20.00 Vital
AQUA-FIT 20.45 Zwembad
Donderdag Donderdag Fitness
ANBO 10.00 Vital 07.00-22.00
AQUA-FIT 18.30 Zwembad
PUMP 19.00 Vital
SPINNING 19.00 Vital
AQUA-FIT 19.15 Zwembad
GO 19.45 Vital
AQUA-FIT 20.00 Zwembad
Vrijdag SPINNING 09.00 Vital Vrijdag Fitness
AQUA-FIT 10.00 Zwembad 07.00-21.00
Functionele train. 10.00 Vital
DANCE KIDS t/m 9 15.30 Vital XXL
JUDO t/m 5 jaar 16.15 Vital XXL
DANCE KIDS t/m 14 16.30 Vital XXL
JUDO t/m 11 jaar 17.00 Vital XXL
KICK-FUN 18.00 Vital
KICKBOKS 18.45 Vital
Zaterdag MEGAWALK 09.00 Vital Zaterdag Fitness
GO 10.00 Vital 09.00-15.00
Zondag BOOTCAMP 10.00 Vital Zondag Fitness
FIT-UNITED 50+ 10.00 Vital 10.00-13.00
SPINNING 11.00 Vital
www.vitalvarsseveld.nl   –   info@vitalvarsseveld.nl   –   0315-243479 *Vital XXL is gelegen aan de Doetinchemseweg 53

Lesrooster Jeugd

Maandag:
17.00 uur Kickboks (t/m 12 jaar)
(Kon.wilhelminalaan 9)

Woensdag:
16.30 uur Outdoor Workout (t/m 7 jaar)
17.00 uur Outdoor Workout (t/m 12 jaar)
(Kon.wilhelminalaan 9)

Vrijdag:
16.15 uur Judo (t/m 5 jaar)
17.00 uur Judo (t/m 11 jaar)
(Doetinchemseweg 53)

Vrijdag:
15.30 uur Dansen (t/m 9 jaar)
16.15 uur Dansen (t/m 14 jaar)
(Doetinchemseweg 53)

Maandag
09.00 uurPUMP
10.00 uurANBO SBOIJ
12.30 uurAQUA-FIT
13.15 uurAQUA-FIT
13.45 uurV.A.S. (Vereniging aangepaste sporten)
15.00 uurZWEMLES-KIDS
18.00 uurMEGA-WALK
18.00 uurAQUA-FIT
18.30 uurPUMP
18.45 uurAQUA-FIT
19.00 uurMEGAWALK
19.30 uur AQUA-FIT
19.30 uurGO
20.00 uurMEGAWALK
20.15 uurGO CROSS
Dinsdag
09.00 uurAQUA-FIT
09.45 uurAQUA-FIT
10.00 uurANBO SBOIJ
15.00 uurZWEMLES-KIDS
18.15 uurMEGAWALK
18.30 uurYOGA
19.15 uurV.A.S. (Vereniging aangepaste sporten)
19.15 uurSPINNING
19.30 uur GO
19.45 uurAQUA-YOGA
20.15 uurGO CROSS
20.15 uurSPINNING
Woensdag
08.30 uurAQUA-FIT
09.30 uurMEGA-WALK+
10.00 uurBUIKSPIERKWARTIER
14.30 uurZWEMLES-KIDS
17.45 uurKICK-FUN KINDEREN 4 T/M 7 JAAR
18.30 uurKICK-FUN KINDEREN 8 T/M 12 JAAR
18.30 uurV.A.S. (Vereniging aangepaste sporten)
19.00 uurSPINNING
19.15 uurKICK-FUN
20.00 uurMEGA-WALK
20.00 uurCROSS-CONDITIE-TRAINING
20.00 uurKICK BOKSEN
20.45 uurAQUA-FIT
Donderdag
09.00 uurAQUA-FIT
09.30 uurMBVO
10.00 uurANBO – SBOIJ
15.00 uurZWEMLES-KIDS
18.15 uurMEGAWALK
18.30 uurGO
18.30 uurAQUA-FIT
19.15 uurAQUA-FIT
19.15 uurPUMP
19.15 uurBechterew (rug training/scholing)
19.15 uurSPINNING
20.00 uurAQUA-FIT
20.15 uurSPINNING
20.15 uurZWANGER & VITAAL (NIEUW VANAF NOVEMBER)
Vrijdag
09.00 uurYOGA
09.15 uurSPINNING
10.00 uurAQUA-FIT
15.00 uurZWEMLES
15.30 uurKIDSDANCE 4 T/M 9 JAAR
16.15 uurJUDO 3 T/M 5 JAAR
16.30 uurKIDSDANCE 10 T/M 14 JAAR
17..00 uurJUDO 6 T/M 11 JAAR
18.30 uurAQUA-FIT
19.15 uurBOKSEN
20.00 uurBOKSEN
Zaterdag
09.00 uurZWEMLES-KIDS
09.15 uurMEGA-WALK
10.15 uurMEGA-WALK
11.15 uurGO CARDIO
Zondag
09.30 uurFIT-UNITED
10.00 uurBOOTCAMP
10.30 uurSPINNING
11.30 uurSPINNING